Барселона


Розповідаючи про освіту в Іспанії, насамперед варто згадати навчання іспанській мові в Барселоні – місті, яке є освітнім, культурним, туристичним, архітектурним дивом Іспанії. Це музей під відкритим небом, де дивним чином гармонійно поєднуються готичні шедеври Середньовіччя, експериментальні будівлі в стилі модерн і сучасні напрямки в мистецтві. Тут, наприклад, жили й творили такі великі особистості, як Пікассо, Антоніо Гауді та Сальвадор Далі.

Дуже багато в Барселоні пов'язано з ім'ям видатного архітектора Антоніо Гауді – без його участі ми б не знали того чудового міста, яким є зараз столиця Каталонії. Гауді все життя прожив у Барселоні й увесь свій величезний талант, усі свої сили поклав до ніг улюбленого міста. Такі витвори архітектори, як будинок Міла і Бальо, палац Гуель, парк Гуель і, звичайно, знаменитий храм Святого Сімейства, є головними визначними пам'ятками Барселони й багато в чому формують її неповторний вигляд.

Містичний, надихаючий, чарівний – ці прикметники тільки частково передають привабливість міста. Нічне життя Барселони майже таке ж активне як і вдень, у місті унікальна, бентежна атмосфера, що дарує відвідувачам незабутні враження. Протягом року проводяться два фестивалі мистецтв – улітку і восени, різноманітні шоу та концерти можна відвідати в будь-який пору року.

Чудову нагоду вивчати іспанську мову надає Olé Languages ​​─ професійна школа, що спеціалізується на вивченні іспанської мови як іноземної у відкритій і захопливій атмосфері Барселони. Olé Languages ​​пропонує інтенсивні курси іспанської мови за найкращими цінами та з висококваліфікованими викладачами ─ носіями мови. Окрім того, навчання можна почати з будь-якого рівня, оскільки Olé Languages ​​пропонує вивчення іспанської на всіх рівнях.

Причини вивчати іспанську в Olé Languages:
• невеликі групи (максимум 9 студентів на одному занятті);
• висококваліфікована команда викладачів іспанської мови;
• захопливий метод навчання, заснований на комунікації;
• гнучкий підхід (студенти можуть продовжити курс на тижневій основі);
• ціни (90% учнів школи оцінюють співвідношення ціни та якості як дуже добре);
• насичена культурна програма.

 Літній підлітковий табір Тарагона
від 845 євро
• Спеціальна програма для студентів віком від 13 до 17 років
• 15 уроків на тиждень (1 урок - 55 хвилин)
• Розміщення в прийомних сім'ях, двомісна кімната з повним пансіоном або в резиденції, індивідуальна або двомісна кімната
• Різноманітні культурні та спортивні заходи кожного дня
• Трансфер включений у вартість

 Міжнародні іспити
Можливість підготуватися до складання DELE, а також записатися на складання тесту
Цей курс розроблений для підготовки студентів до складання міжнародного іспиту DELE, який проводиться інститутом Сервантеса.
Після складання цього іспиту студент отримує офіційний сертифікат, що підтверджує свою перевагу в знанні англійської мови.

Phone

+38 044 289 50 27;
+38 096 428 15 18;
+38 063 620 40 89

Email Address

office@studysmart.com.ua

Запишіться на безкоштовну консультацію