Борнмут


Борнмут ─ великий приморський курорт, розташований на південно-західному узбережжі Англії, на березі Ла-Маншу. На захід від Борнмута починається Юрське узбережжі ─ природний об'єкт зі списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, місце, де вже 300 років ведуть дослідження геологи й палеонтологи.

Борнмут відомий в Англії як «місто садів на узбережжі», окрім того, прийнято вважати це місто англійською Рів'єрою. Ви потрапите в один із найпопулярніших курортів, який порадує піщаними пляжами, протяжністю в 10 кілометрів, прекрасним шопінгом, а також різноманітними розвагами (парки атракціонів, водні розваги, кінотеатри, театри, різні безкоштовні концерти та заходи, щорічні свята феєрверків й авіашоу). Кажуть, що Борнмут ─ найбільш сонячне місто, яке обганяє інші англійські курорти за кількістю сонячних днів більше ніж на 20%.

Зараз Борнмут ─ ідеальне місце для навчання й молодіжного відпочинку. Велика кількість барів і розваг розрахована саме на студентів. Тут дуже популярні такі види спорту, як віндсерфінг і кайтсерфінг. Численні місцеві школи та інструктори дають уроки серфінгу новачкам і початківцям. Біля Борнмута навіть побудований штучний риф, перший у Європі.

Із відкриттям Борнмутського університету ─ одного з найбільших на півдні Англії ─ у місті з'явилося більше молоді, до цього часу в Борнмуті воліли селитися пенсіонери. Окрім університету, у місті розташована велика кількість шкіл, де іноземні студенти вивчають англійську мову.

Cavendish School of English
З 1983 року Школа англійської мови в Кавендіш надає професійну підготовку з англійської мови для студентів різного віку й національності. Більше 200 000 студентів скористалися цими курсами. Школа розташована в трьох елегантних будівлях вікторіанської епохи в зеленій частині Борнмута й у 5 хвилинах ходьби до центру міста.

Курси англійської мови орієнтовані на комунікабельних студентів, на Вас як учня й забезпечують усі Ваші мовні потреби. Наші співробітники, господарі будинку та викладачі готові зробити Ваше перебування в Cavendish School of English продуктивним і приємним.

Курси для дорослих
Загальний
Англійська мова
(20 уроків на тиждень)
від 500 фунтів


Підготовка до іспитів IELTS, FCE и CAЕ
(25 уроків на тиждень)
від 520 євро

Phone

+38 044 289 50 27;
+38 096 428 15 18;
+38 063 620 40 89

Email Address

office@studysmart.com.ua

Запишіться на безкоштовну консультацію