Брісбен


Брісбен ─ столиця штату Queensland і одне з найстаріших міст Австралії. Життя в Брісбені ─ це гармонійне поєднання метушні розкішного мегаполісу, розслабленого пляжного відпочинку й дивовижної флори й фауни цього регіону.
Обирайте навчання в Брісбені й зануртеся в розслаблену атмосферу австралійського міста з прекрасним серфінгом і розвиненою музичною культурою. Метою наших занять із першокласними викладачами буде розвиток навичок спілкування, а поза аудиторією на Вас чекають необмежені можливості для практики англійської мови. Після навчання в Брісбені Ви повернетеся додому, розмовляючи англійською мовою впевнено.

Навчання в Брісбені ─ це один із найприємніших способів вийти на наступний рівень у вивченні англійської мови. Заняття одночасно захопливі й ефективні, оскільки основна увага зосереджується на вправах із розвитку мовлення та його розуміння. Окрім того, у мовній лабораторії застосовуються найсучасніші технології. Навчання в Брісбені є популярним у всьому світі, тому у Вас з`явиться багато нових знайомих із різних країн. Разом Ви зможете насолоджуватися нічним життям Брісбена, прекрасними пляжами недалеко від міста й поїздками до інших цікавих місць в Австралії. Важко придумати привабливішу тактику вивчення англійської мови, ніж навчання в Брісбені.

Університети
-
Australian Catholic University
Австралійський католицький університет (ACU) є державним університетом Австралії католицької і вважається частиною національної системи австралійських університетів, що фінансуються владою. Дипломи цього університету визнані не тільки австралійськими компаніями, але й міжнародними компаніями, у першу чергу завдяки австралійському державному законодавству Австралії. Університет має шість кампусів, які знаходяться в столиці штату міста Мельбурн, Мельбурні, Північному Сіднеї, Брісбен, Стратфілді, Канберрі, Баллараті. Географічно всі кампуси (філії) розміщуються по всьому східному узбережжю Австралії. Хоча й відстань між кампусами більша, але завдяки розвиненій транспортній і якісній інфраструктурі студентам дуже зручно й легко відвідувати будь-який із кампусів.

Основні програми

Університет пропонує студентам

Курси для дорослих
Загальний
Англійська мова
(курс 5 тижнів)

Підготовка до іспитів IELTS
(курс 10 тижнів)

Коледжі
CATC DESIGN SCHOOL
Заснована в 1982 році, CATC DESIGN SCHOOL (раніше відома як Комерційний навчальний коледж мистецтв) стала однією з найбільших в Австралії приватних шкіл професійного дизайну з курсами, доступними в галузі графічного дизайну, дизайну інтер`єру й фотографії.
Школа дизайну САТС є визнаним провайдером професійної освіти, яка пропонує Вам більше, ніж просто освіту. Ми захоплені Вашим успіхом ─ і хочемо, щоб Ви виокремилися з конкурсу.
Є кампуси в Сіднеї, Мельбурні й Брісбені, які спеціально розроблені як студійні приміщення (на відміну від класних кімнат).
За програмами представлені наступні напрямки
- графічний дизайн
- дизайн інтер`єру й декорування
- дизайн фотографії

Phone

+38 044 289 50 27;
+38 096 428 15 18;
+38 063 620 40 89

Email Address

office@studysmart.com.ua

Запишіться на безкоштовну консультацію