Канберра


Канберра, столиця Австралії, є дивовижним творінням ХХ століття. Місто не виросло спочатку з невеликого поселення і, на відміну від багатьох інших міст на материку, не має старих вузьких вуличок і суперечливих будівель. Канберра є ретельно спланованим, продуманим до дрібниць містом, живим і цікавим, зі своїм особливим духом, який відрізняє його від інших міст Австралії.

Назва Канберри з мови аборигенів перекладається як "місце зустрічей". Ідея про будування міста стала своєрідним компромісом у боротьбі за верховенство між Мельбурном і Сіднеєм. Для майбутньої столиці Австралії дуже ретельно й довго обирали місце й у 1913 році, нарешті, почалося будівництво за планами У. Гриффіна, архітектора, проект котрого здобув перемогу на заявленому конкурсі. Перше засідання уряду в Канберрі відбулося тільки в 1927 році, а стає схожим на справжню столицю місто почало лише після Другої світової війни.

На сьогоднішній день Канберра є містом, де сконцентрувалася вся політична влада Австралії: тут розташована резиденція уряду, тут знаходяться представництва й посольства інших країн. Окрім того, місто є великим освітнім, культурним і дослідним центром, зеленим і просторим, із сучасною архітектурою і великою кількістю відомих пам`яток.

Університети
-
Australian Catholic University
Австралійський католицький університет (ACU) є державним університетом Австралії католицької і вважається частиною національної системи австралійських університетів, що фінансуються владою. Дипломи цього університету визнані не тільки австралійськими компаніями, але й міжнародними компаніями, у першу чергу завдяки австралійському державному законодавству Австралії. Університет має шість кампусів, які знаходяться в столиці штату міста Мельбурн, Мельбурні, Північному Сіднеї, Брісбен, Стратфілді, Канберрі, Баллараті. Географічно всі кампуси (філії) розміщуються по всьому східному узбережжю Австралії. Хоча й відстань між кампусами більша, але завдяки розвиненій транспортній і якісній інфраструктурі студентам дуже зручно й легко відвідувати будь-який із кампусів.

Основні програми

Університет пропонує студентам

Курси для дорослих
Загальний
Англійська мова
(курс 5 тижнів)

Підготовка до іспитів IELTS
(курс 10 тижнів)

Phone

+38 044 289 50 27;
+38 096 428 15 18;
+38 063 620 40 89

Email Address

office@studysmart.com.ua

Запишіться на безкоштовну консультацію