Краків


Краків ─ це культурна столиця Польщі й одне з найкрасивіших міст Європи. Краків також є великим освітнім центром Польщі з давніми традиціями, наприклад, Ягеллонський Університет Кракова був заснований у 1364 році. Микола Коперник і Марія Скадовська-Кюрі серед найбільш відомих і шанованих імен у всьому світі.

Краків ─ колишня столиця Польщі й одне з найкрасивіших міст Європи. У Старому місті, розташованому в кільці парків Планти, збереглося кілька сотень цінних архітектурних пам'яток. У 1978 р. Краків був включений у список міст, що охороняються ЮНЕСКО. Не дивно: саме тут знаходиться відомий Королівський замок на Вавелі ─ резиденція польських правителів і королів.

Розташований на пагорбі над Віслою, протягом століть безліч разів піддавався реконструкції та переплануванню, цей замок став сьогодні взірцем розмаїття європейських архітектурних традицій, сумішшю романського й готичного стилів зі стилем ренесансу.

Центр польської мови «Varia» від початку своєї діяльності спеціалізується винятково на навчанні польської мови як іноземної. Сконцентрувавшись тільки на одній мові, центр може гарантувати своїм студентам найвищу якість навчання, формування груп на різних рівнях, а також найкращий викладацький склад.

Протягом 12 років своєї діяльності в центр приїжджали студенти з більш ніж 80 країн світу. Зайняті бізнесмени, діти з польських родин, чоловіки польських дружин, допитливі ентузіасти й спраглі до нових вражень мандрівники сформували своє уявлення про Польщу й польську мову завдяки Varia Polish Language Center.

Центр проводить заняття на всіх рівнях і з різним ступенем інтенсивності: семестрові курси, інтенсивні 2-х або 4-х тижневі (із культурною програмою та проживанням), а також індивідуальні заняття та курси ділової (бізнес) мови.
У навчанні польської мови найважливішим є практичний аспект. Основна мета школи, щоб засвоєна лексика й граматичні структури були, перш за все, функціональні й студенти мали можливість вільно спілкуватися під час занять.
Усі заняття, у тому числі й на початковому рівні, проводяться винятково польською мовою. Це саме той метод, який дає швидкі результати й підвищує мотивацію студентів. В основному викладачі працюють в інтернаціональних групах, і часто польська мова є єдиною "загальною" мовою всіх студентів.

Літні інтенсивні курси адресовані тим, хто має намір вивчати польську мову, хоче активувати забуті навички, поліпшити розмовну мову або розширити словниковий запас. Такі заняття гарантують постійний контакт із мовою, а ретельно розроблена система повторень сприяє швидкому засвоєнню матеріалу.

Досвідчені викладачі, завдяки відповідній методичної підготовці, уміють пояснити всі лінгвістичні тонкощі й ефективно передають практичні мовні знання. Постійна комунікація з учителем забезпечується в невеликих групах, а приємна й невимушена атмосфера на заняттях дозволить дуже швидко подолати мовні бар'єри. Завдяки цьому, під час літніх канікул у Кракові легше знайти нові знайомства й упоратися з кожною комунікаційною ситуацією.
Перед початком курсу Вам належить пройти кваліфікаційний тест і бесіду з викладачем, після чого Вам призначать відповідну групу (стосується тих, хто раніше вивчав польську мову). Курс включатиме навчання польської мови комунікативним методом, на основі постійного використання польської мови, незалежно від словникового запасу.

Інтенсивний курс польської мови включає 20 занять на тиждень. Заняття проводяться в ранкові години, між 09.00 - 13.00. Вечірні години залишені для Кракова, польської культури й інтеграції.

Проживання

Усі квартири, які пропонує школа своїм студентам, перевірені. Із більшістю сімей і господарями квартир школа співпрацює вже протягом кількох років. Проживання триває з неділі (день напередодні початку курсу) ─ до суботи (день після закінчення курсу). У ціну входить проживання в двомісній кімнаті. Існує можливість проживання в одномісній кімнаті, у такому випадку доплата становить 70 євро.
Більшість квартир знаходиться недалеко від школи й у двох кроках від центру Кракова, (у 20 хвилинах їзди на автобусі або трамваї).

У кожній квартирі є кухня, якою можуть користуватися учні. У ній є все необхідне кухонне приладдя, так що з приготуванням їжі проблеми не виникають.

Курси для дорослих
Загальний
Польська мова
(20 уроків на тиждень)
від 500 євро за 2 тижні

Курси для дорослих
Загальний
Польська мова
тритижневі інтенсивні курси
(60 академічних годин ─ 4 уроки кожного дня з понеділка до вівторка)
від 450 євро

Phone

+38 044 289 50 27;
+38 096 428 15 18;
+38 063 620 40 89

Email Address

office@studysmart.com.ua

Запишіться на безкоштовну консультацію