Лімасол


Лімасол ─ один із найбільш розвинутих туристичних центрів Кіпру. Друге за величиною місто Кіпру приваблює найрізноманітніших туристів: і тих, кого цікавить сонце й пісок, і тих, хто хоче зануритися в культуру острову й познайомитися з його музеями й археологічними об`єктами. Це місто веселих фестивалів і мальовничих пляжів, середньовічних пам`ятників і сімейних розваг. Лімасол ідеальний для тих, хто хоче поєднати пляжний відпочинок з насиченою програмою екскурсій. При цьому курортне життя тут не замирає протягом усього року.

Лімасол ─ надзвичайно красиве курортне місто, яке розташоване на півдні Кіпру. Окрім досить значної кількості місцевих жителів (близько 230 тисяч людей)  ─ греків і турків, тут можна зустріти відвідувачів із усіх куточків планети, які хочуть відпочити й порадувати себе теплим морем і ніжним промінням сонця.

Лімасол також є культурною столицею Кіпру завдяки наявності історичного музею в середньовічному замку, археологічному музеї з великою кількістю цінних і дуже рідкісних експонатів, а також із картинною галереєю. Лімасол вважається найвеселішим і космополітичним містом Кіпру, до того ж курорт розташований між основними культурними пам`ятками острову: давнім Куріоном й античним Аматусом, Пафосом і Айя-Напой. Власне кажучи, і сама назва "Лімасол" означає "Середнє місто".

Тому всі люди, які відвідали це дивовижне місто, можуть не тільки зануритися в історію народу, який проживає тут, але й культурно збагатитися.

Oscars «International» орієнтована на забезпечення незабутнього, культурного й освітнього досвіду на Кіпрі. Незалежно від того, оберете англійські програми для вашої майбутньої кар`єри чи для розвитку ваших освітніх потреб, Oscars International може вам допомогти забезпечити досвід і зв`язки, щоб покращити ваше життя. Кіпрська школа обладнана сучасними, зручними й просторими студентськими закладами.

Ми пропонуємо:

Курси для дорослих
Загальний
Англійська
від 520 євро

Підготовка до іспиту IELTS
(25 уроків на тиждень)
від 600 євро

Курси для дорослих і дітей ─ (1 дорослий і 1 дитина)
(дорослі з дітьми від 5 років)
від 560 євро
Курси англійської мови ─ 20 або 25 уроків на тиждень

English in Cyprus
Курси для дорослих
Загальна
Англійська
(20 уроків на тиждень)
від 445 євро

Підготовка до іспиту IELTS
(25 уроків на тиждень)
від 505 євро

Курси для дорослих і дітей ─ (1 дорослий і 1 дитина)
від 685 євро

Літній денний дитячий підлітковий табір (від 7 до 17 років)
від 750 євро на тиждень

English in Cyprus є відділенням британської школи англійської мови Malvern House London. Школа була заснована в 2000 році й має акредитацію Британської Ради з розвитку культурних зв`язків й освіти. Усі викладачі школи є носіями англійської мови, володіють професійними кваліфікаціями й багатим досвідом викладання.
English in Cyprus ─ це прекрасне поєднання високих стандартів освіти, що відповідають усім європейським нормам і насолоди від перебування в чудовому субтропічному кліматі. Територіальне розташування школи дуже гарне, оскільки вона розташована в 15 хвилинах від центру міста Лімасол. Школа користується величезною популярністю серед студентів різного віку, яка кожного року зростає, завдяки результативності навчальних програм і можливості насолоджуватися в будь-яку пору року теплим сонячним промінням і морськими пейзажами.
Будівля школи English in Cyprus забезпечена всім необхідним для того, щоб зробити навчання англійської мови максимально ефективним і цікавим. На території школи розміщені 17 просторих, світлих класів, обладнані всіма останніми новинками в сфері техніки й кондиціонерами; комп`ютерний клас з вільним досвідом до Інтернету для перевірки електронної пошти або пошуку необхідної інформації, доступ до Інтернету через Wi-Fi не надається; бібліотека з широким асортиментом навчальної і художньої літератури, а також журналів і періодичних видань; студентське кафе з великим вибором закусок і напоїв на будь-який смак.
Програми:
Загальна англійська ─ 20 уроків на тиждень. Загальна англійська мова є основною програмою, мета якої полягає в розвитку основних мовних навичок під час навчання за кордоном. Рівень: від "початкового" до "просунутого".
Інтенсивна англійська мова ─ 25 уроків на тиждень. Ця програма дозволяє не тільки закріпити загальне знання англійської мови, але й розвинути розмовну англійську, засвоїти бізнес-англійську або підготуватися до тестування IELTS для охочих продовжити навчання за кордоном.
Індивідуальні уроки дають можливість удосконалювати англійську мову, приділяти велику увагу окремим розділам курсу. Викладач інтенсивно працює із студентом із метою досягнення максимального прогресу.
Сімейна програма ─ найкращий спосіб поєднати відпочинок із навчанням за кордоном для всієї сім`ї. Коли батьки проходять курс англійської мови для дорослих, діти відвідують уроки зі своїми однолітками, граються й заводять нових друзів. Під час занять діти навчаються розуміти англійське мовлення, а також розмовляти, писати й читати англійською.
The Language Explorer – міжнародний мовний табір школи, де школярі проводять літні канікули, спілкуються зі своїми однолітками з різних країн і вивчають англійську мову.
Міжнародний дитячий табір пропонує сприятливе й безпечне середовище для відпочинку й навчання англійської мови за кордоном. Літній табір знаходиться в готелі Епіскопіана, який розташований у селі Епіскопі, що в 15 хвилинах від Лімасолу. Денні й вечірні розважальні заходи дозволяють студентам удосконалювати творчі й спортивні таланти, а також розвивати навички спілкування англійською мовою, проводячи час з однолітками з інших країн. Діти можуть обрати різні заходи, що проводяться вдень.
Актуальні пропозиції 2016 з навчання і в дитячому таборі:
Навчання й проживання в Young&Original Explorer  Міжнародний дитячий табір Епіскопі, з 19-го червня до 21-го серпня – 750 євро за тиждень;
Навчання в Young&Original Explorer  Денний табір (БЕЗ проживання, двохразове харчування, розваги), Епіскопі з 21-го червня до 19-го серпня – 350 євро за тиждень);
Проживання в студентській резиденції без харчування (харчування за додаткову плату) – від 158 євро за тиждень (1 людина);
Проживання в готелі 3* (зі сніданком) – від 32 євро за добу (1 людина)
Навчання в мовній школі в Лімасолі для дорослих (20 уроків) – 235 євро за тиждень;
Шкільний автобус із Лімасолу до дитячого табору в Епіскопі входить у вартість пакету проживання + навчання (тривалість поїздки – 15 хвилин);
У студентів є можливість скористатися шатлом аеропорту за 9 євро (дорослий квиток) і 4 євро (дитячий). Шатл прибуває на станцію Лімасолу, далі студентам потрібно дістатися до місця проживання громадським транспортом – вартість 1,5 євро за поїздку.
Після прибуття до школи можна оформити 50 % знижку на проїзд у громадському транспорті в Лімасолі.

Phone

+38 044 289 50 27;
+38 096 428 15 18;
+38 063 620 40 89

Email Address

office@studysmart.com.ua

Запишіться на безкоштовну консультацію