Лондон


Лондон ─ не просто столиця і величезний процвітаючий мегаполіс, це столиця моди, театру, місто з більш ніж 200 туристичними визначними пам'ятками, спадщиною світового значення, музеями, магазинами, вуличними ярмарками. Лондон ─ це одне з найбільш привабливих міст світу, в яке неможливо не повернутися, побувавши там один раз.

І місцеві жителі, і сприймають це місто як старого друга, з яким вони ділять найбільш цінні спогади. Студенти, які здобувають освіту в Лондоні, користуються чудовою нагодою познайомитися й насолодитися не тільки прекрасними туристичними пам'ятками, але також і яскравими, надзвичайно приємними й гостинними місцями й людьми. Програми з вивчення англійської мови в Лондоні дозволяють стати частиною міста, де цінуються інтелект, культура й традиції, тут ви отримуєте класичну освіту найвищої елітної якості, глибокий життєвий досвід!

Сотні тисяч студентів щороку обирають навчання у Великій Британії. Об'єднане королівство Великої Британії та Північної Ірландії приваблює студентів як країна лідер з навчання англійської мови, завдяки високому рівню британського класичної освіти сьогодні це сильна держава з потужною економікою та управлінням, населення якого відрізняється високим науковим і творчим потенціалом.

Оскільки Великобританія не займає велику площу, студенти можуть багато подорожувати, знайомиться з різними містами, пам'ятками й прекрасними особливостями туманного Альбіону. Острів значною мірою покритий лісами, національними парками, озерами, пишається своїми середньовічними замками, невеликими містечками й селами з їхніми кам'яними будівлями, старовинними церквами, величними маєтками й садами.

Лондон ─ не просто столиця й величезний процвітаючий мегаполіс, це столиця моди, театру, місто з більш ніж 200 туристичними визначними пам'ятками, спадщиною світового значення, музеями, магазинами, вуличними ярмарками. Лондон ─ це одне з найбільш привабливих міст світу, в яке неможливо не повернутися, побувавши там один раз.

International House London ─ це добре відома мовна школа, яка протягом більше 50 років пропонує мовні курси та програми підготовки викладачів. Школа розташована в просторій, сучасній будівлі недалеко від Ковент Гадерн і є однією із шкіл-засновників мережі International House World Organisation.

International House London приймає на навчання понад 8 тисяч студентів з 150 країн світу щорічно. Студенти високо цінують можливість навчання в динамічній багатонаціональної атмосфері IH London. Тут ви можете подружитися зі студентами з багатьох країн світу й разом відчути азарт цього міста. Школа пропонує широкий вибір професійних курсів для викладачів (CELTA, Delta, Distance Delta), курси бізнес англійської індивідуально та для компаній, курси підготовки до складання іспитів (IELTS, Cambridge Certificates), курси сучасної англійської. В International House London об'єднаний винятковий викладацький підхід і турбота про добробут студентів.

Курси для дорослих
Загальний
Англійська мова
(20 уроків на тиждень)
мінімальний курс 2 тижні
від 560 фунтів

Підготовка до складання іспитів IELTS
(25 уроків на тиждень)
від 600 фунтів

Літній підлітковий табір (від 8 до 17 років)
від 825 фунтів

Міжнародна мовна школа The Language Gallery TLG пропонує професійне навчання в мовних школах по всьому світу, наприклад, у Лондоні, Оксфорді, Манчестері, Бірмінгемі, Ганновері й Торонто. У школах пишаються своїм міжнародним статусом освіти за кордоном, інтерактивним підходом до процесу навчання й тим, що всі школи зручно розташовані в центрі міст, до яких вони належать.
Завдяки невеликим групам на заняттях, підвищується індивідуальна успішність, викладач може приділити більше уваги кожному студенту. Професійний викладацький склад гарантує найсучасніше навчання мовам, в аудиторії вітається обмін думками, дискусії, усе, що допомагає максимально розвинути ваші мовні навички та відчути мову.
Школи TLG пишаються наявністю багатьох міжнародних акредитацій, у Лондоні, Бірмінгемі й Манчестері ─ акредитацією Британської Ради ─ одним із найпрестижніших відзнак у сфері навчання мовам; у Канаді ─ акредитацією організації викладання мов. TLG школи в Лондоні та Бірмінгемі є членами English UK ─ солідної міжнародної асоціації викладання англійської мови, школи в Лондоні, Манчестері й Торонто пропонують підготовку до складання іспитів IELTS, Cambridge ESOL та багато іншого.
TLG Лондон вигідно розташована в центрі міста, поруч знаходиться BloomsburySquareGardens ─ чудове місце для відпочинку між уроками, також неподалік Ви знайдете безліч ресторанів, барів, кафе, магазинів і колоритних вулиць для дослідження. Атмосфера в школі жива й активна, співробітники привітні й готові допомогти в будь-якій ситуації.
Школа в Лондоні пропонує різноманітні курси англійської мови, від курсу загальної англійської до підготовчих курсів до університету, або такого спеціалізованого курсу, як академічна англійська. Також доступні курси бізнес англійської, англійської для вузьких спеціалізацій, таких як, фінанси, юриспруденція й нафтогазова галузь. Школа готує до складання різноманітних іспитів із англійської мови, включаючи IELTS, іспити Cambridge: First Certificate English або Cambridge Advanced English.  Окрім того, можлива організація індивідуально підібраного курсу навчання, у такому випадку можна обрати наповнення курсу, час навчання, місце проживання та інше.
Курси для дорослих
Загальний
Англійська мова
(20 уроків на тиждень)
від 600 фунтів

Malvern House London ─ це прекрасна школа англійської мови в Лондоні, де навчається більше 3 тисяч студентів із різних країн кожного року.Malvern House був заснований у 2000 році. Це незалежна школа, яка була акредитована Британською Радою в 2003 році.
Тут завжди до Вас привітні, пропонують різноманітні за інтенсивністю курси загальної англійської мови, бізнес англійської, курси з підготовки до іспитів і гарантують максимально повний досвід навчання. Школа пропонує студентам динамічну мультикультурну атмосферу навчання й спілкування з людьми.
Школа дуже сучасна ─ аудиторії світлі, обладнані мультимедійними пристроями, Інтернет з`єднанням, Wi-Fi, зручними меблями.

Phone

+38 044 289 50 27;
+38 096 428 15 18;
+38 063 620 40 89

Email Address

office@studysmart.com.ua

Запишіться на безкоштовну консультацію