Малага


Малага  – це місто, повне чарівності, яке розташоване в мальовничій бухті на півдні Андалусії. Це місто, щедро обдароване сонцем, яке світить майже протягом усього року, у місті багато широких бульварів і алей, засаджених пальмами, місто з чудовими ресторанами з делікатесами з морепродуктів і різними видами рибних страв. Малага – це столиця Коста-дель-Соль, місто-космополіт Середземномор'я. Тут можна насолодитися вражаючою природою півдня, чарівними вуличками міста й зустріти привітних жителів. Це велике портове місто й водночас портове місто з чудовими пляжами, такими ж готелями й бурхливим нічним життям.

Малагу, батьківщину Пабло Пікассо, можна також назвати батьківщиною кубізму. Це одне з найдавніших міст у світі, засноване фінікійцями в VIII столітті. Тож не дивно, що Малага – місто мистецтв, у якому можна відвідати виставки виробів зі скла й кришталю, класичних автомобілів та сучасних інсталяцій і, звичайно, робіт Пікассо. Поблукайте серед бананових пальм і прекрасних фонтанів у Парковій алеї, а потім відправляйтеся в старе місто та вгамуйте спрагу в іспанській таверні.

Таким чином, Малага є унікальним місцем для вивчення іспанської мови, атмосфера наповнена багатою сумішшю давніх, видатних культур, жителі міста інтегровані з представниками багатьох інших культур і країн, які розмовляють багатьма мовами. У цьому котлі іспанська мова відіграє особливу інтегруючу роль.

Університет Малаги
Ласкаво просимо до Університету Малаги, молодої установи, що розвивається, де намагаються задовольнити високі стандарти наукових досліджень, викладання й турботи про студентів. Завдяки здобутому досвіду, постійним удосконаленням та інноваціям будується динамічний та ефективний навчальний заклад, зосереджений на майбутньому й відкритий світу. Починаючи з 1947 року – року заснування Міжнародного Центру Іспанської Мови при Університеті Малаги (Centro Internacional de Español CIE-UMA) і до теперішнього часу тут особливо дбають про якість викладання й високої кваліфікації всіх співробітників. Це дозволяє Центру пропонувати широкий спектр різноманітних курсів та освітніх програм, що задовольняють різноманітні вимоги студентів, які вивчають іспанську.


Центр належить до структури університету й завжди радий запросити Вас на курси іспанської мови, де навчання відповідає стандартам системи ECTS і студенти отримують сертифікат університету. Тут завжди намагаються забезпечити своїм студентам багатий міжкультурний досвід навчання, постійно вдосконалюється вивчення одного з найважливіших сучасних інструментів глобалізації – іспанської мови, якою розмовляють сотні мільйонів людей у ​​всьому світі.


У цьому контексті, центр CIE-UMA об'єднує традиції і досвід із живою енергією різнобічної та багатофункційної іспанської мови.


Курси для дорослих при Університеті Малаги
Загальний
Іспанська мова
Улітку
45 занять на 2 тижні
810 євро

Міжнародні іспити
Можливість підготуватися до складання DELE, а також записатися на складання тесту
Цей курс розроблений для підготовки студентів до складання міжнародного іспиту DELE, який проводиться  інститутом Сервантеса.
Після складання цього іспиту студент отримує офіційний сертифікат, що підтверджує знання іспанської мови.

Phone

+38 044 289 50 27;
+38 096 428 15 18;
+38 063 620 40 89

Email Address

office@studysmart.com.ua

Запишіться на безкоштовну консультацію