Мальта


Мальта – найбільший із трьох островів, що складають Мальтійський архіпелаг і знаходяться в центрі Середземного моря. Мальта приваблює туристів багатьма речами. Прекрасне географічне положення, теплий клімат, сонце, чисте море, багата історія, давня культура, безпечне середовище, гостинне англомовне місцеве населення – усе це наділяє  Мальту величезною привабливою силою. Мальта приймає більше 1 мільйону туристів щороку, переважно з європейських країн.

Мальта витончена, мініатюрна і, водночас, на диво багата таємничими подіями минулого, дивовижною архітектурою і прекрасними, гостинними людьми. Немає такого куточка на Землі, де б на такому малому просторі було зосереджено стільки унікальних культурних пам'ятників людської історії. Ще близько 3,5-4 тисяч років до нашої ери, Мальта була заселена древніми племенами. Ці люди поклонялися богині Аштроз – Матері Землі і, вихваляючи її, вони зводили храми з гігантських кам'яних брил вагою в кілька тонн. До сьогоднішнього дня залишається загадкою, яким чином 6000 або 7000 років тому можна було пересувати й навіть піднімати на висоту в кілька метрів такі тяжкості.

Мальта – одне з ідеальних місць для навчання англійської мови. Особливість навчання на Мальті – це чудовий клімат, сонце майже протягом усього року й кришталеві води Середземномор'я. Острови Мальти – унікальні місця з багатою історією довжиною 7 тисяч років, дивовижною культурною спадщиною й доброзичливими жителями. Навіть мандрівники з досвідом залишаються під враженнями від кількості палаців і храмів, безлічі мальовничих місць, таємниць і подій минулого часу.

Мальта також може похвалитися спокоєм і безпекою на острові, які сприяють зростанню популярності відпочинку для дітей і молоді, які приїжджають до дитячого табору й навчаються в мовних школах. Англійська мова на Мальті – друга державна, тому навчання в мовних школах Мальти – це захопливий і приємний спосіб розвинути розмовні навички й покращити знання англійської мови.

Phone

+38 044 289 50 27;
+38 096 428 15 18;
+38 063 620 40 89

Email Address

office@studysmart.com.ua

Запишіться на безкоштовну консультацію