Мельбурн


Мельбурн ─ місто, що диктує стиль. Тут зібрані одні з найкращих торгових і розважальних центрів, а калейдоскоп фестивалів, концертів, найбільших арт-виставок і театральних спектаклів дає місту право з гідністю носити звання культурної столиці Австралії. Неважливо, що Ви шукаєте ─ розкішні ресторани або стильні кафе, дорогі бутики або антикварні салони, прекрасні музеї або галереї, або ж Вас приваблюють спортивні заходи світового масштабу ─ усе це Ви знайдете в Мельбурні.

У місті знаходяться найстаріші університети Австралії і багато мовних шкіл, у яких можна вивчити англійську мову всього за декілька тижнів. Університети Мельбурну сильні своєю наукою та інноваційними підходами до навчання, в університетах було зроблено багато відкриттів, створені нові лікарські препарати. Тисячі абітурієнтів з усього світу обирають Мельбурн для навчання, адже це одне з найзручніших для життя міст на землі. У 2011 році авторитетний журнал The Economist визнав Мельбурн найбільш комфортним містом планети.

Університети
-
Australian Catholic University
Австралійський католицький університет (ACU) є державним університетом Австралії католицької і вважається частиною національної системи австралійських університетів, що фінансуються владою. Дипломи цього університету визнані не тільки австралійськими компаніями, але й міжнародними компаніями, у першу чергу завдяки австралійському державному законодавству Австралії. Університет має шість кампусів, які знаходяться в столиці штату міста Мельбурн, Мельбурні, Північному Сіднеї, Брісбен, Стратфілді, Канберрі, Баллараті. Географічно всі кампуси (філії) розміщуються по всьому східному узбережжю Австралії. Хоча й відстань між кампусами більша, але завдяки розвиненій транспортній і якісній інфраструктурі студентам дуже зручно й легко відвідувати будь-який із кампусів.

Основні програми

Університет пропонує студентам

Курси для дорослих
Загальний
Англійська мова
(курс 5 тиждень)

Підготовка до іспитів IELTS
(курс 10 тижнів)

Основні програми

Університет пропонує студентам

Курси для дорослих
Загальний
Англійська мова
(курс 5 тиждень)

Підготовка до іспитів IELTS
(курс 10 тижнів)

Коледжі
CATC DESIGN SCHOOL
Заснована в 1982 році, CATC DESIGN SCHOOL (раніше відома як Комерційний навчальний коледж мистецтв) стала однією з найбільших в Австралії приватних шкіл професійного дизайну з курсами, доступними в галузі графічного дизайну, дизайну інтер`єру й фотографії.
Школа дизайну САТС є визнаним провайдером професійної освіти, яка пропонує Вам більше, ніж просто освіту. Ми захоплені Вашим успіхом ─ і хочемо, щоб Ви виокремилися з конкурсу.
Є кампуси в Сіднеї, Мельбурні й Брісбені, які спеціально розроблені як студійні приміщення (на відміну від класних кімнат).
За програмами представлені наступні напрямки
- графічний дизайн
- дизайн інтер`єру й декорування
- дизайн фотографії

Phone

+38 044 289 50 27;
+38 096 428 15 18;
+38 063 620 40 89

Email Address

office@studysmart.com.ua

Запишіться на безкоштовну консультацію