МІЖНАРОДНІ ІСПИТИ ТА НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТАХ


ВИЩА ОСВІТА В ІСПАНІЇ

Вища освіта за кордоном сьогодні вважається найбільш перспективною і можна з упевненістю сказати, що можливість здобути вищу освіту або стажуватися в Європі розширює коло професійних можливостей і сприяє активному особистісному зростанню.

За іспанським законом про систему освіти від 3 травня 2006 року іноземні студенти можуть здобувати вищу освіту в Іспанії. Вищу освіту в Іспанії дають державні і приватні університети.

Існує кілька шляхів вступу залежно від того, хто ви: абітурієнт, студент одного з українських вищих навчальних закладів або випускник інституту з українським дипломом, який бажає продовжити свою освіту в Іспанії.

Ви отримаєте безліч переваг, здобувши вищу освіту в Іспанії! Диплом про вищу освіту іспанського вузу дійсний на всій території Європейського союзу, у Латинській Америці, а також в Україні. Навчання в іспанському університеті дозволяє студенту майже самостійно складати свій навчальний план, порівнюючи свої можливості й бажання, з огляду на ймовірні зміни в процесі професійного самовизначення й розвитку своєї особистості. Здобуття вищої освіти в Іспанії надає прекрасну можливість вивчити іспанську та (або) англійську мови на рівні носіїв мови, не тільки вивчаючи правила граматики, а й у безпосередньому і, що важливо, довгостроковому спілкуванні. Цінова політика іспанських університетів при пропонованому ними спектрі можливостей і якості освіти є розумною, зокрема в державних університетах. Не можна не згадати знаменитий середземноморський клімат Іспанії. При відсутності різкого перепаду температур і достатку сонячних днів ви отримаєте справжню насолоду від перебування в цій гостинній країні.

На закінчення хотілося б додати, що з кожним роком зростає рівень вимог, які ставить перед нами життя і яким необхідно відповідати, щоб досягти успіху. Космополітичність сучасного суспільного устрою стирає межі між країнами, що особливо помітно в сучасній Європі. Для середньостатистичного європейця говорити більш ніж двома мовами, як і працювати в іншій країні, стало нормою. У той же час ми помічаємо, як усе більша кількість іноземних компаній успішно працює на українському ринку. У світлі цих обставин можна з упевненістю сказати, що можливість здобути вищу освіту або стажуватися в Європі розширює коло професійних можливостей і сприяє активному особистісному зростанню.

 

ВИЩА ОСВІТА В АВСТРАЛІЇ

- Australian Catholic University

Австралійський католицький університет (ACU) є державним університетом Австралії і є частиною фінансованої урядом національної системи австралійських університетів. Дипломи цього університету визнані не тільки австралійськими компаніями, але й міжнародними компаніями, у першу чергу завдяки австралійському державному законодавству Австралії. Університет має шість кампусів, які знаходяться в столиці штату міста Мельбурн, Мельбурні, Північному Сіднеї, Брісбен, Стратфілд, Канберрі, Балларат. Географічно всі кампуси (філії) розміщуються по всьому східному узбережжю Австралії. Хоча й відстань між кампусами велика, але завдяки розвиненій транспортній і якісній інфраструктурі студентам дуже зручно й легко відвідувати будь-який з кампусів.

Основні програми:

Гуманітарні науки

Бізнес

Інформаційні системи для бізнесу

Освіта

Екологія

Фізична підготовка

Музика

Медсестринська справа

Психологія

Соціальна, або Громадська робота

Суспільствознавство

Теологія (традиційне богослов'я, і православ’я зокрема)

Образотворче мистецтво і дизайн

 

Університет пропонує студентам

Допомога з розміщенням

Зустріч в аеропорті

Послуги з планування кар'єри та пошуку роботи

Спеціальні консультанти для міжнародних студентів.

 

КОЛЕДЖ:

CATC DESIGN SCHOOL

Заснована в 1982 році, CATC DESIGN SCHOOL (раніше відома як Комерційний навчальний коледж мистецтв) стала однією з найбільших в Австралії приватних шкіл професійного дизайну з курсами, доступними в області графічного дизайну, дизайну інтер'єру та фотографії.

Школа дизайну CATC є визнаним провайдером професійної освіти, який пропонує вам більше, ніж просто освіту. Ми захоплені вашим успіхом – і хочемо, щоб ви виділилися з конкурсу.

Є кампуси в Сіднеї, Мельбурні та Брісбені, які спеціально розроблені як студійні приміщення (на відміну від класних кімнат).

За програмами представлені такі напрямки

- графічний дизайн

- дизайн інтер'єру та декорування

- дизайн фотографії

Phone

+38 044 289 50 27;
+38 096 428 15 18;
+38 063 620 40 89

Email Address

office@studysmart.com.ua

Запишіться на безкоштовну консультацію