Польща


Польща ─ одна з найближчих сусідок України. Поляки близькі нам по духу, і ми розуміємо один одного без допомоги перекладача. Окрім того, усе більше стає відомо про переваги освіти в Польщі: ця країна є повноправним членом Європейського союзу, завдяки цьому, на території держави діють встановлені правила й норми, єдині для всіх європейських країн. Вища освіта в Польщі відповідає всім заявленим стандартам європейського навчання, а польський диплом приймається у всіх країнах світу. Навчання в Польщі привабливе в багатьох відношеннях. У першу чергу через доступність освітніх програм у престижних навчальних закладах, таких як Університет Лазарського у Варшаві, Ягеллонський університет Кракова, і багатьох інших.

Випускники, які здобули освіту в Польщі, можуть користуватися в європейських країнах тими ж правами, що й усі європейці. Тисячі студентів із різних країн приїжджають у цю дивовижну країну, щоб здобути якісну європейську освіту або пройти недороге навчання.

Польські вищі навчальні заклади беруть участь у програмах міжнародного обміну студентами, підписують двосторонні договори й індивідуальні програми обміну. Усе це сприяє розвитку відносин між польськими та іноземними університетами, значна кількість польських установ беруть участь у програмі Ерасмус Мундус, таким чином, мобільність польських студентів швидко зростає. Окрім того, освіта в Польщі ─ найбільш динамічно розвивається ринок у Європі, при цьому польські академічні традиції сягають корінням у 14 століття, деякі з найстаріших європейських університетів були засновані саме тут.

Польські університети пропонують освіту високої якості та є частиною європейського освітнього простору. Випускники, які здобули освіту в Польщі, можуть користуватися в європейських країнах тими ж правами, що й усі європейці. Тисячі студентів із різних країн приїжджають у цю дивовижну країну, щоб здобути якісну європейську освіту або пройти недороге навчання в мовних школах.

Phone

+38 044 289 50 27;
+38 096 428 15 18;
+38 063 620 40 89

Email Address

office@studysmart.com.ua

Запишіться на безкоштовну консультацію