Саламанка


Саламанка – це одне з найкращих місць для професійного вивчення іспанської мови. Згадки про це чудове місто можна знайти майже в усій іспанській літературі, у Саламанці навчалися найвідоміші письменники Іспанії. Таким чином, здобуття освіти в Саламанці, студентське життя міста невідривно пов'язані з культурою та історією Іспанії. Записатися на курси з вивчення іспанської мови в цьому місті – це прекрасна ідея!

Саламанка в першу чергу відома своєю приголомшливою архітектурою й захопливою історією і водночас це яскраве, динамічне й сучасне місто. Саламанку можна впізнати завдяки цінному й неповторному каменю, який заповнює вулиці міста своїми унікальними відтінками та яскравістю.

У самому центрі міста розташована дивовижна Plaza Mayor, завжди наповнена людьми з різних країн світу. У цьому багатонаціональному місті вирує життя, тут Ви завжди зустрінете місця з різною музикою, танцями, театрами й фільмами.
Також і за межами міста є на що подивитися, там можна вдосталь намилуватися прекрасною й різноманітною природою, а всього в декількох кілометрах від Саламанки Ви знайдете маленькі й затишні поселення з незабутньою архітектурою та неповторною іспанською кухнею.

Обираючи навчання за кордоном, зверніть увагу на Саламанку – це місто дійсно варте Вашої уваги.

Школа іспанської мови Mester у Саламанці знаходиться в триповерховій будівлі, розташованій у центрі міста, загальною площею 800 м.кв. Навколо школи – пішохідна зона з великою кількістю популярних магазинів, у п'яти хвилинах ходьби від школи розташоване старе місто. У школі Ви знайдете 32 аудиторії, бібліотеку, лабораторії, комп'ютерний клас, кімнату для ведення переговорів, спортзал, актові зали та багато іншого, в усіх приміщеннях є кондиціонер. Школа Mester пропонує студентам найкращу можливість вивчати іспанську мову, занурюючись у багату й дивовижну культуру Іспанії. Школа пишається професійним навчанням мов, своїми вчителями, які застосовують ефективні методики викладання й організовують привітну атмосферу, щоб зробити процес навчання ще більш приємним і плідним. Окрім того, як і в інших мовних школах Іспанії, навчання порадує невисокою вартістю!

Мовна школа Mester ─ найкраща школа іспанської мови, оскільки пропонує значний вибір курсів іспанської мови протягом усього року, починаючи від інтенсивних двотижневих програм до університетських, індивідуальні та групові курси, підготовку до іспитів DELE і CAMA.

Курси для дорослих
Загальний
Іспанська мова
(20 уроків на тиждень)
від 390 євро
• Інтенсивний курс іспанської мови
• Розміщення в прийомних сім'ях або в резиденції, індивідуальна або двомісна кімната з харчуванням або без
• Культурна програма
• Навчальні матеріали
• Трансфер
• Послуги координатора для групових поїздок

Phone

+38 044 289 50 27;
+38 096 428 15 18;
+38 063 620 40 89

Email Address

office@studysmart.com.ua

Запишіться на безкоштовну консультацію