Сан-Дієго


Сан-Дієго, Каліфорнія ─ це яскраве місто, розташоване на східному узбережжі Каліфорнії. Сан-Дієго дуже відрізняється від свого задушеного й пильного "сусіда" Лос-Анджелісу незважаючи на велику географічну близькість між ними. Для мільйонів американців жити в Сан-Дієго мрія їхнього життя, тому що це одне з небагатьох міст у світі, де ще є райони, в яких люди живуть настільки спокійним життям, що навіть не зачиняють вхідні двері. Це та Америка, яку ми знаємо з фільмів. Вулиці широкі й чисті. З обох сторін дороги є дерева й доріжки для пішоходів і велосипедистів. Це ті ж райони, де кожного ранку продавець газет приносить Вам газету, а шкільний автобус забирає й повертає Вашу дитину під вхідні двері Вашого будинку. Це та ж Америка, у якій багатії та бізнесмени заробляють сотні тисяч доларів, а іноді й мільйони в рік, бігають у шортах на вулиці та їм все одно, якщо хтось дивиться на них. У Сан-Дієго дійсно життя ніби з фільму.

Сан-Дієго ─ одне з найсприятливіших для відпочинку й навчання міст Америки. Завдяки ідеальному клімату, незайманим пляжам, близькості Тихого океану, гір, пустинь і національних парків тут протягом усього року доступні такі популярні види відпочинку, як серфінг, парусні види спорту, гольф, пішохідні походи й альпінізм. Сан-Дієго ─ це восьме за величиною місто Америки, яке пишається своєю гостинністю й безпекою. Відомі в усьому світі зоопарк Сан-Дієго, океанаріум, парк диких тварин, парк бальбоа й багато інших визначних місць, які приваблюють багатьох відвідувачів кожного року.

Міжнародна школа Сан-Дієго є членом-засновником міжнародної мережі мовних шкіл International House, котра була заснована в 1953 році Джоном і Бритою Хейкрафт. Мета засновників ─ підвищення стандартів викладання мов у всьому світі, залишається в пріоритеті й сьогодні. За час існування компанії була створена дійсно унікальна міжнародна організація, мережа виросла до 150 шкіл, розташованих у 50 країнах світу.

Школа розташована у "Долині мод" ─ районі Сан-Дієго, де знаходиться велика кількість магазинів, кафе, ресторанів і розважальних центрів. У цьому районі зручна транспортна розв`язка, у декількох хвилинах ходьби від школи є тролейбусна зупинка.

Школа IH Сан-Дієго пропонує широкий вибір курсів й активну соціальну програму, це ідеальне місце для вивчення англійської мови. Професійні викладачі гарантують індивідуальний підхід до часу навчання, різноманітні програми навчання доступні протягом 12 місяців на рік!

Загальна програма вивчення англійської мови базується на комунікативному підході, який стимулює спілкування в класі й об`єднує набуття навичок говоріння, аудіювання, письма, а також знання граматики й лексики.
У школі також пропонується підготовка до складання іспитів TOEFL, IELTS, Cambridge exam, CELTA. Є програми, спрямовані на вивчення молодого покоління.

Juniorprogram (підлітки 13-17 років) пропонує навчання в класах, сфокусованих на інтерактивній взаємодії, у другій половині дня та на вихідних пропонуються захопливі екскурсії околицями міста. Студентам пропонують розміщення в американських сім`ях, це прекрасна можливість поліпшити мовні навички й завести нових друзів.

Juniorprogram SDSU (San-Diego State University) (підлітки 12-17 років) ─ це програма для підлітків у Державному університеті Сан-Дієго, у якому об`єднані проживання в університетському містечку, інтенсивне навчання англійської мови в маленьких групах і щоденні захопливі екскурсії. Студенти мають доступ до матеріальної бази університету ─ басейну, волейбольних кортів, університетської бібліотеки, комп`ютерного класу й Інтернету.

Курси для дорослих
Загальний
Англійська мова
(20 уроків на тиждень)
від 960 доларів на тиждень

Літній підлітковий табір (від 13 до 17 років)
від 2300 доларів на тиждень

Phone

+38 044 289 50 27;
+38 096 428 15 18;
+38 063 620 40 89

Email Address

office@studysmart.com.ua

Запишіться на безкоштовну консультацію