Сейнт-Джуліанс


За звання найпопулярнішого курорту на Мальті завжди готове поборотися невелике містечко Сейнт-Джуліанс, розташоване недалеко від міста Сліма, на північ від Валлетти. Незважаючи на те, що місцеві пляжі неможна назвати найкращими в країні, наявність прекрасних готелів, ресторанів, торгових центрів і розважальних комплексів робить цей курорт улюбленим місцем відпочинку сотень тисяч туристів.

До початку ХІХ століття місце, де сьогодні вздовж берегової лінії розташувалося курортне містечко, було майже не заселене через постійні набіги піратів. Але з кінця ХІХ століття Сейнт-Джуліанс стає одним із улюблених місць відпочинку для забезпечених жителів Мальти й Великобританії.

Сьогодні Сейнт-Джуліанс – це ідеальний курорт для молоді, гурманів і шанувальників азартних ігор.

Оскільки Сейнт-Джуліанс є одним із найпопулярніших курортів Мальти, сьогодні цей район дуже сильно забудований. Тут складно знайти хоча б декілька куточків недоторканої природи. Проте місто прикрашають мальовничі парки, сади, скверики, алеї, клумби, підвісні квіткові кашпо, а з набережної відкриваються чарівні морські краєвиди.

У Сейнт-Джуліансі розташовані найкращі школи англійської мови на Мальті, які за якістю освіти можуть змагатися з аналогічними закладами Великобританії, при цьому значно поступаючись їм у вартості послуг, що надаються.
International House Malta-Gozo – філія всесвітньої мережі International House World, був заснований у 2001 р. і з тих пір постійно росте й розвивається. Так, у 2005 р. була запущена програма навчання для дітей Young Learners в Парадис-Бей, бухті, яка знаходиться далеко від нічних закладів та іншого дорослого життя, а в 2007 р. був відчинений головний центр школи для дорослих у місті Сент-Джуліанс. У кожному з центрів студентам приділяється індивідуальна увага, запропоновані програми відрізняються високими стандартами викладання. Усі викладачі мають кваліфікації CELTA, DELTA, заняття проходять у світлих аудиторіях з кондиціонерами. Навчальний центр для дорослих студентів Сент-Джуліанс пропонує програми протягом усього року, які складені таким чином, що максимально задовольнять запити студентів і дадуть високі результати. Також ця школа пишається індивідуальними курсами й "курсами на замовлення", тобто такими, які зорієнтовані персонально на студента.

Курси для дорослих
Загальний
Англійська
(20 уроків на тиждень)
від 477 євро

Підготовка до іспитів IELTS, TRINITY, TESOL и CAMBRIDGE
(10 уроків на тиждень)
від 368 євро

Літній дитячий і підлітковий табір (від 8 до 16 років)
від 945 євро за тиждень

Курси для дорослих і дітей  (1 дорослий і 1 дитина)
від 1460 євро

Phone

+38 044 289 50 27;
+38 096 428 15 18;
+38 063 620 40 89

Email Address

office@studysmart.com.ua

Запишіться на безкоштовну консультацію