Сідней


Сідней є найбільшим і, мабуть, найвпливовішим містом Австралії. Він розташований на південно-східному узбережжі континенту, у дивовижній за своєю красою затоці Порт-Джексон, яка, до речі, є найбільшою гаванню природного походження у світі.

Сідней завжди був і донині залишається «перлиною зеленого континенту», об'єднуючи в собі майже все, про що може мріяти мандрівник. Галасливі, швидкі квартали сучасного мегаполісу знаходяться поряд  із дикою природою, золотисті пляжі так і ваблять поніжитися на сонці, а численні екскурсії та розваги на будь-який смак не дадуть нудьгувати. Сотні тисяч туристів із усього світу приїжджають сюди щороку в пошуках гарного й комфортного відпочинку. Велика кількість ресторанів, нічних клубів і барів, розташованих на території міста, роблять його ще більш привабливим.

У рейтингу кращих студентських міст світу QS Best Student Cities ranking Сідней займає 4 місце, випереджаючи сусідній Мельбурн усього на одну позицію. У Сіднеї студенти ведуть різноманітне й цікаве життя, навчаючись в оточенні дивовижної краси природи, пляжів і веселої молодіжної атмосфери.

У Сіднеї можна знайти навчальний заклад на будь-який смак. Тут є невеликі вищі навчальні заклади із затишною і спокійною атмосферою, а є великі університети з безліччю кампусів, які відрізняються активним студентським життям, проведенням різних заходів, фестивалів і спортивних змагань.

Університети
Australian Catholic University
Австралійський католицький університет (ACU) є державним університетом Австралії католицької і вважається частиною національної системи австралійських університетів, що фінансуються владою. Дипломи цього університету визнані не тільки австралійськими компаніями, але й міжнародними компаніями, у першу чергу завдяки австралійському державному законодавству Австралії. Університет має шість кампусів, які знаходяться в столиці штату міста Мельбурн, Мельбурні, Північному Сіднеї, Брісбен, Стратфілді, Канберрі, Баллараті. Географічно всі кампуси (філії) розміщуються по всьому східному узбережжю Австралії. Хоча й відстань між кампусами більша, але завдяки розвиненій транспортній і якісній інфраструктурі студентам дуже зручно й легко відвідувати будь-який із кампусів.

Основні програми

Університет пропонує студентам

Курси для дорослих
Загальний
Англійська мова
(курс 5 тиждень)

Підготовка до іспитів IELTS
(курс 10 тижнів)

Коледжі
CATC DESIGN SCHOOL
Заснована в 1982 році, CATC DESIGN SCHOOL (раніше відома як Комерційний навчальний коледж мистецтв) стала однією з найбільших в Австралії приватних шкіл професійного дизайну з курсами, доступними в галузі графічного дизайну, дизайну інтер`єру й фотографії.
Школа дизайну САТС є визнаним провайдером професійної освіти, яка пропонує Вам більше, ніж просто освіту. Ми захоплені Вашим успіхом ─ і хочемо, щоб Ви виокремилися з конкурсу.
Є кампуси в Сіднеї, Мельбурні й Брісбені, які спеціально розроблені як студійні приміщення (на відміну від класних кімнат).
За програмами представлені наступні напрямки
- графічний дизайн
- дизайн інтер`єру й декорування
- дизайн фотографії

Phone

+38 044 289 50 27;
+38 096 428 15 18;
+38 063 620 40 89

Email Address

office@studysmart.com.ua

Запишіться на безкоштовну консультацію