Валенсія


Валенсія ─ місто й однойменна провінція, багатюща земля, оспівана ще римлянами як земний рай, і сьогодні повністю відповідає такій високій оцінці, за два тисячоліття не втративши безсмертної чарівності.


Валенсія – це широкі чисті пляжі, апельсинові гаї й автентичні тихі села іспанських рибаків. Провінція поділяється на два регіони: це популярний курортний "білий берег" Коста-Бланка та скромний "берег флердоранжа" Коста-дель-Азахар.


Обравши Валенсію для навчання в мовній школі, ви опинитеся в місті, розташованому на середземноморському узбережжі Іспанії, де 300 сонячних днів у році, а середня температура повітря становить 19ºС. Валенсія є ідеальним місцем для того, щоб здобувати освіту в Іспанії та відвідувати протягом усього року. Місто, окрім навчання в сучасній мовній школі, можна відкривати для себе з різних боків: спробуйте знамениту паелью, відпочиньте чи прогуляйтеся вздовж просторих пляжів, відвідайте річку, що перетворилася на величезний сад.


У Валенсії кожний знайде щось за смаком, тут поряд можна знайти традиційну іспанську архітектуру, що дихає історією, і сучасні будівлі. Валенсія – це не тільки історичне місто, це місто прекрасних парків, живих традицій, фестивалів і багатого нічного життя.


Ми співпрацюємо з найкращою школою Валенсії ─ Hispania, escuela de español, яка була створена у Валенсії у 2002 році. За довгі роки роботи перетворилася на міжнародний еталон навчання іспанської мови. Школа виграла велику кількість престижних премій в індустрії туристичного навчання, зокрема ST Star Award 2017, 2016 і 2015 за свою ефективність світового рівня. Окрім того, школа акредитована найважливішими професійними інституціями типу EAQUALS, Excellence in Language Teaching та Instituto Cervantes. Більше 3 тисяч студентів із 80 країн навчалися в цій школі минулого року. Ми пропонуємо Вам насолодитися незабутнім досвідом у приємній і невимушеній атмосфері, одночасно поєднуючи заняття й дружнє спілкування за участю більше 700 студентів.


Незалежно від Вашого рівня володіння іспанською мовою, Ви можете вивчити її з Hispania завдяки багатому вибору пропонованих курсів. Окрім того, школа пропонує Вам пройти невеликий тест на знання іспанської мови, на основі якого Вам запропонують курс, який повністю відповідатиме Вашим потребам.


Окрім навчання в аудиторіях, школа пропонує велику кількість цікавих заходів. Завдяки їм Ви можете продовжити вивчати й практикувати іспанську мову разом із новими друзями зі школи. У такій формі Вам точно не буде сумно, а також Ви матимете змогу познайомитися з іспанською культурою.


Записавшись до цієї школи, Ви дізнаєтеся, чому Hispania вважається однією з найперспективніших шкіл світу!


КУРСИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ
Загальний
Іспанська мова
(20 уроків на тиждень)
від 390 євро

ЛІТНІЙ ПІДЛІТКОВИЙ ТАБІР
від 580 євро+50 євро реєстраційний внесок

МІЖНАРОДНІ ІСПИТИ
Можливість підготуватися до складання іспиту DELE, а також записатися на складання тесту.
Цей курс розроблений для підготовки студентів до складання міжнародного іспиту DELE, який проводиться інститутом Сервантеса.
Після складання цього іспиту студент отримує офіційний сертифікат, що підтверджує знання іспанської мови.
Можливість скласти DELE: у квітні, травні, липні, жовтні або листопаді.

Phone

+38 044 289 50 27;
+38 096 428 15 18;
+38 063 620 40 89

Email Address

office@studysmart.com.ua

Запишіться на безкоштовну консультацію