Валлетта


Валлетта – це скарбниця Мальти в стилі бароко. Це місто, розташованому на півострові, оточеному гаванями й затоками, прийшло на зміну Медині в якості столиці Мальти. Валлетта має довгу та яскраву історію.

Валлетта – це одна з найменших європейських столиць. Її можна обійти вздовж і впоперек за кілька днів, а однієї поїздки буде точно достатньо, щоб по-справжньому пізнати це місто. Столиця Мальти цікава своїм старовинним портом – одним із найбільших в усьому Середземномор'ї, середньовічною архітектурою (у місті майже немає сучасних будівель) та цікавою геометрією: усі вулиці розташовані чітко паралельно або перпендикулярно одна до одної.

Сьогодні вся Валлетта – це музей під відкритим небом. Усередині міських стін зберігаються пам'ятники археології, історії, архітектури та мистецтва. Тут практично кожна будівля гідна окремого опису. На прямокутній мережі вузьких вуличок розташовані найчудовіші на Мальті будівлі – прекрасні палаци й величні храми. Валлетта – це одне з небагатьох збережених сьогодні в Європі середньовічних міст-фортець.

Сучасна Валлетта – це місто, що процвітає. Завдяки чіткому плануванню його вулиць і невеликому розміру, дуже легко обійти місто пішки. Тут Вам відкриють захопливі види, старомодні магазинчики, в яких продають усе що завгодно, чудові ресторани, і, звичайно ж, прекрасна архітектура. Незважаючи на невеликі розміри, життя у Валлетті вирує, і тут завжди багато молоді.

Cavendish School of English
З 1983 року Школа англійської мови в Кавендіш надає професійну підготовку з англійської мови для студентів різного віку та національності. Більше 200 000 студентів скористалися цими курсами.

Курси англійської мови орієнтовані на комунікабельних студентів, орієнтовані на Вас, учня, і забезпечують усі Ваші мовні потреби. Наші співробітники, господарі будинку й викладачі готові зробити Ваше перебування в Cavendish School of English продуктивним і приємним.

Школа Cavendish розташована в історичному будинку у Валлетті, який був збудований у 1900-х роках.

Раніше це був будинок багатого бізнесмена, цей історичний будинок пройшов повну реконструкцію і став ще більш витонченим і вражаючим, ніж раніше. Серед 40 мовних шкіл на Мальті вони вважаються однією з двох шкіл, чия ліцензія була надана у Валлетті. Це величезна можливість для наших учнів отримати знання в невимушеній і прекрасній атмосфері.

Курси для дорослих
Загальний
Англійська
(20 уроків на тиждень)
від 420 євро

Підготовка до іспитів IELTS, FCE и CAЕ
(25 уроків на тиждень)

Літній підлітковий табір (від 10 до 17 років)
від 515 євро за 15 днів

Phone

+38 044 289 50 27;
+38 096 428 15 18;
+38 063 620 40 89

Email Address

office@studysmart.com.ua

Запишіться на безкоштовну консультацію