Вальядолід


Одне з найстаріших і найкрасивіших міст Іспанії... Невелике, але наповнене цікавими історіями, захопливими видами й красивими пам'ятками. І все це Вальядолід.

Це столиця і найбільше місто однойменної провінції, розташування якого є дуже цікавим і незвичайним. Місто знаходиться на північному заході Іспанії, лежить воно в самому центрі Месети. Що найцікавіше, так це те, що Вальядолід розташовується в місці злиття двох річок, Пісуегра й Есгева, які славляться неймовірною красою природи.

Якщо Ви цікавитесь історією й культурою Іспанії, то просто не можете не звернути увагу на місто, де жив і творив, мабуть, найвідоміший іспанець у світі ─ Мігель де Сервантес Сааведра. Вальядолід розташований у самому серці старої Кастилії, це велике місто було свідком зародження й становлення іспанської держави й було столицею Іспанської імперії до того, як вона була перенесена в Мадрид. Тут народжувалися й виховувалися королі, тут помер Колумб, а Сервантес закінчив свій твір «Дон Кіхот».

Вальядолід є батьківщиною Міжнародного кінофестивалю Seminci, який належить до найстаріших фестивалів Європи. Тільки тут глядачі можуть подивитися фільми, які були заборонені через певні причини, а також кінострічки, які отримали неоднозначну оцінку критиків.

Вальядолід ─ це найкраще місце для навчання, відпочинку в чудовій атмосфері європейського містечка й для розваг, які повністю доповнять Ваш захват від такої вдалої та пізнавальної поїздки в Іспанію.

Universidad de Valladolid ─ Вальядолідський державний університет, який є невід'ємною частиною міста. Із моменту заснування університет сприяє культурному та економічному розвитку міста. Спочатку навчальний заклад перебував у будівлі Colegiata, але пізніше був переміщений на протилежний бік площі в будівлю, яка зараз відома як корпус юридичного факультету. З Університетської площі, раніше званої Санта-Марія, можна побачити бароковий фасад, який спорудили ще в 1715 році за проектом іспанського ченця Педро де ла Вісітасьон. Цікавим є той факт, що скульптури будівлі зображують в алегоричній формі ті предмети, які викладаються в університеті. Цей університет пропонує іноземцям курси іспанської мови. Якщо Вас цікавить іспанська мова, Ви зможете відвідати Вальядолід і пройти групове навчання. Програма університету спрямована на досягнення головної мети ─ допомогти спілкуватися іспанською мовою. Під час навчання студенти занурюються в іспанську мову й культуру, дізнаються, як мова використовується в повсякденному житті, як люди розмовляють на вулицях. Студенти можуть застосовувати свої навички спілкування іспанською мовою за межами університету. Якщо вас цікавить навчання в Іспанії, не сидіть удома склавши руки, а хапайте валізи та вперед за знаннями.

Курси для дорослих
Загальний
Іспанська / низький сезон
(15 уроків на тиждень)
від 350 євро
• Інтенсивний курс іспанської мови
• Розміщення в прийомних сім'ях або в резиденції, індивідуальна або двомісна кімната з харчуванням або без
• Культурна програма
• Навчальні матеріали
• Сертифікат

Курси для дорослих
Загальний
Іспанська / високий сезон
(20 уроків на тиждень) 2 тижні
від 870 євро
• Інтенсивний курс іспанської мови
• Розміщення в у прийомних сім'ях або в резиденції, індивідуальна або двомісна кімната з харчуванням або без
• Культурна програма
• Навчальні матеріали
• Сертифікат

Phone

+38 044 289 50 27;
+38 096 428 15 18;
+38 063 620 40 89

Email Address

office@studysmart.com.ua

Запишіться на безкоштовну консультацію