Великобританія


Сотні тисяч студентів кожного року обирають навчання у Великобританії. Об'єднане королівство Великої Британії та Північної Ірландії приваблює студентів як країна лідер із навчання англійської мови, завдяки високому рівню британської класичної освіти сьогодні це сильна держава з потужною економікою та управлінням, населення якої відрізняється високим науковим і творчим потенціалом.

Оскільки Великобританія не займає велику площу, студенти можуть багато подорожувати, знайомиться з різними містами, пам'ятками й прекрасними особливостями туманного Альбіону. Острів значною мірою покритий лісами, національними парками, озерами, пишається своїми середньовічними замками, невеликими містечками й селами з їхніми кам'яними будівлями, старовинними церквами, величними маєтками й садами.

Великобританія ─ це ідеальне місце для міжнародного обміну студентами завдяки різноманітним культурним запозиченням і космополітичному суспільству: тут проживає й прекрасно себе почуває багато представників різноманітних країн і культур світ.

Phone

+38 044 289 50 27;
+38 096 428 15 18;
+38 063 620 40 89

Email Address

office@studysmart.com.ua

Запишіться на безкоштовну консультацію